Brak miesiączki od 2 miesięcy

miałam ostatni okres 19 sierpnia był on bolesny i niestety bardzo krawiłam. mija już dwa miesiące i nadal nic. napewno nie jestem w ciąży bo jestem dziewicą. czy mam się martwić i iść jak najszybciej do ginekologa?

Witaminy w ciąży

Elżbieta Rhone

Witam,
jest wiele przyczyn braku miesiączki w Pani wieku. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę to, że cykle mogą jeszcze być nieregularne, mogła Pani być ostatnio narażona na stres albo straciła na wadze. Wszystko to może się przyczynić do braku miesiączek. Jednak mimo wszystko gdy nie pojawi się kolejne krwawienie to warto udać się do ginekologa.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Zdecydowanie konieczna jest wizyta u ginekologa . Pozdrawiam