Brak miesiączki oraz inne objawy - co mi jest?

Witam!
Mam taki kłopot, mam 24 lata, 18 listopada miałam miesiączkę, która była inna niż zawsze, cykl trwał 30-31 dni. 3 dni po miesiączce dostałam plamienie, które trwało 2 dni, małe ilości krwi. W grudniu miesiączka nie wystąpiła, tylko 27 grudnia plamienie o kolorze brązowym bez krwi.
Od listopada wciąż boli mnie podbrzusze, raz mniej, raz mocniej, aż nie mogę wstać z łóżka, przy tym towarzyszy ból pleców na dole i kości ogonowej, najmocniej boli jak siadam i wstaję. Zdarzy mi się, że mam zawroty głowy, które towarzyszą przez cały dzień.
Testy ciążowe mam wykonywane co jakiś czas i są negatywne, jestem za granicą i nie chcą zrobić mi żadnych badań, martwię się i nie wiem, co to może być, więc proszę o radę, jeśli to coś poważnego, to od razu lecę do Polski.
Dodam jeszcze, że jak byłam ostatnio u lekarza to doktorka, coś wymacała w brzuchu, ale stwierdził, że nie wie, co to jest, a USG nie chcą wykonać.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam,
na podstawie przedstawionych informacji, bez możliwości zebrania szczegółowego wywiadu, nie mogę stwierdzić, co Pani dolega, jednak opis dolegliwości brzmi niepokojąco. Mogą one być wynikiem toczącego się w obrębie dróg rodnych stanu zapalnego, np. zapalenia przydatków bądź innego odcinka dróg rodnych. By to jednak stwierdzić konieczne jest badanie ginekologiczne, prawdopodobnie również transwaginalne USG.
Pozdrawiam