Brak miesiączki, przyczyna?

Witam.
Ostatnią miesiączkę miałam 11 grudnia, teraz powinna być 8 stycznia, ale zamiast niej mam brązowe upławy. Boli mnie krzyż, podbrzusze, ostatnio miałam 4 dni zgagi, którą wcześniej miałam tylko przy pierwszej ciąży w 2006 roku.
U ginekologa byłam 23 listopada, ponieważ miałam wcześniej nadżerkę, na tej wizycie właśnie pani dr. stwierdziła że jest już wyleczona. Miesiączkę miałam zazwyczaj regularną tzn. cykl 28 dniowy czasami zdarzało się 2 dni opóźnienia i to wszystko. Pragnę zaznaczyć, że staramy się z mężem o dziecko od 1,5 roku, więc kochamy się bez zabezpieczenia.
 

 

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Anna Syrkiewicz
Lek. Anna Syrkiewicz Lekarz medycyny rodzinnej, Błonie
90 poziom zaufania

Witam serdecznie!

Jeżeli staracie się Państwo o dziecko istnieje duże prawdopodobieństwo, że w tym cyklu się udało. Dla potwierdzenia sugerowałabym wykonanie testu ciążowego. Niestety wczesne objawy ciąży są wysoce niespecyficzne, plamienia występują w różnych sytuacjach, więc żaden lekarz nie jest w stanie na podstawie zapytania przez internet ocenić czy doszło do zapłodnienia. Mam jednak nadzieję, że się Państwu udało.

Pozdrawiam.
 

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty