Ustalenie dnia cyklu bez daty ostatniej miesiączki

Witam, mam 23 lata, ostatnią miesiączkę miałam około 17 stycznia, 4 grudnia współżyłam z chłopakiem pierwszy raz bez zabezpieczenia, zawsze używamy prezerwatyw, nie doszło do wytrysku w środku. Mam jednak nadżerkę i często mam upławy, dlatego nie zawsze wiem kiedy mam dni płodne. Dodam jeszcze, że co jakiś czas mam nieregularne miesiączki (co 30-38 dni). Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę? Pozdrawiam

Witam, nie napisała Pani terminu przedostatniej miesiączki, przez co niemożliwe jest ustalenie dnia cyklu, w którym doszło do zbliżenia. Na podstawie podanych przez Panią długości cykli należy wnioskować, że dni płodne przypadają na 10-27 dzień cyklu. Jeżeli wszystkie stosunki były zabezpieczone prezerwatywą, a dodatkowo nie dochodziło do ejakulacji w pobliżu dróg rodnych, nie ma Pani podstaw do obaw o ewentualną ciążę. Ze względu na opisywane dolegliwości w postaci masywnych upławów, powinna Pani zgłosić się do ginekologa w celu rozpoczęcia leczenia. Pozdrawiam!