Seks w drugim dniu miesiączki

Witam, jestem lekko zestresowana szczerze powiedziawszy, ponieważ kochałam się z chłopakiem ok. 20 godzinie, jest lekko po 1 w nocy. Podczas kochania miałam 2 dzień miesiączki, teraz 3 dzień. Miesiączkuję regularnie, cykl 28 dni, stosuję metodę kalendarzykową - miesiączka u mnie trwa do 4 dni zawsze. Dodam, iż chłopak miał we mnie wytrysk - mówił, że nie było tego dużo jeśli miałby to oceniać w skali od 0-10 - dał 4. (pozycja - siedziałam na nim). Owulacje mam za dwa tyg. (zawsze), od pierwszego dnia miesiączki za 12 dni... Mogło dojść do zapłodnienia czy szanse są znikome? Aleksandra M.

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie! Przy tak regularnych cyklach możemy z wysoką dokładnością wyliczyć dni płodne, które przypadają na 8-17 dzień cyklu. Oznacza to, że do zapłodnienia może dojść jedynie podczas stosunków mających miejsce w tym czasie. W opisanej sytuacji do zbliżenia doszło w 2 dniu cyklu, tj. na wiele dni przed rozpoczęciem się dni płodnych, a zatem ryzyko ciąży jest niemal bliskie 0. Pozdrawiam