Starania się o dziewczynkę po ostawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, 3.VIII.2013 nie wzięłam już tabletki z kolejnego op. 25.08. dostałam już "tą normalną miesiączkę" Od tego czasu kochamy się bez zabezpieczenia, zażywa kwas foliowy Wyliczyłam,że dni płodne przypadają na 07.09.(14 dzień) Kochaliśmy się ostatni raz 03.09., (mąż w domu do 03.09. był tylko w domu :( od 05.09. mam gęściejszy śluz, największy był 6 i 7.09. Planujemy córkę. Martwię się, że nam się nie udało :( jak dobrze wyliczyć te dni? P.S.odczuwam objawy jak przed okresem, ból piersi itp.
KOBIETA ponad rok temu

Co to są mięśnie dna miednicy?

Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.

Witam serdecznie,
Wyznaczanie dni płodnych polega na równoczesnej obserwacji śluzu szyjowego, temperatury ciała i długości cykli menstruacyjnych. W standardowym 28-dniowym cyklu owulacja przypada na około 14 dzień, a największe szanse na zapłodnienie mamy 1-2 dni przed owulacją. Z informacji które Pani podaje wynika jednak że 3.09 mogło dojść do zapłodnienia, proszę więc spokojnie wykonać test ciążowy najwcześniej 10-14 dni po ostatnim stosunki.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy