Czy mimo miesiączki mogę być w ciąży ?

Witam!

Wiem, że były już podobne pytania ale w moim przypadku jest trochę inaczej. Kochałam się z chłopakiem, stosowaliśmy prezerwatywy... Niestety zabrakło i starliśmy się przerywać stosunek, prócz tego odkryliśmy że jedna z gumek pękła, miesiączkę dostałam następnego dnia, jest normalna, obfita i trochę przed terminem, ale u mnie miesiączki rzadko są regularne.

Teraz mam 4 dzień krwawienia, nie mam żadnych bólów brzucha czy głowy, bądź innych objawów ciąży, na test jeszcze za szybko a do ginekologa mam zamiar iść od razu po miesiączce. To był mój pierwszy stosunek. Mogłabym się mniej więcej dowiedzieć, w skali procentowej (0 - 100%), jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia w moim przypadku ?

Z góry serdecznie dziękuję.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Jeżeli doszło do uszkodzenia prezerwatywy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Nie podała Pani ile dni trwają cykle. Natomiast fakt, że następnego dnia po stosunku dostała Pani miesiączkę mówi, że stosunek miał miejsce podczas dni niepłodnych. Ryzyko zajścia w ciążę jest małe.
Pozdrawiam