Pękła prezerwatywa podczas stosunku. Czy jest taka możliwość, że zaszłam w ciążę?

Witam!
Mam 19 lat, przeważnie miesiączkę dostaję co 30-31 dni i trwa 6 dni. Ostatnio uprawiałam stosunek z moim chłopakiem ostatniego dnia miesiączki (plamiłam tylko rano, później miałam spokój), używaliśmy prezerwatywy, ale niestety pękła, a chłopak spuścił się we mnie:(
Po tym zajściu trochę plamiłam do następnego ranka... Strasznie się boję, mam mętlik w głowie, ale na szczęście mam wspaniałego chłopaka, który dba o mnie. Jednak nie mogę myśleć o niczym innym, tylko o tym, co nam się stało. Chciałabym prosić o pomoc, czy jest taka możliwość, że zaszłam w ciążę?
Z góry dziękuję!

Witam serdecznie,
jeżeli doszło do przeniesienia spermy do Pani dróg rodnych, istnieje możliwość ciąży. Prawdopodobieństwo to spada ze względu na fakt, że stosunek odbył się podczas dni niepłodnych.
Aby się upewnić należy wykonać test ciążowy. Najlepiej to zrobić w dniu spodziewanej miesiączki.
Pozdrawiam