Możliwość ciąży po stosunku przerywanym

Uprawiam z moim chłopakiem seks przerywany. Ostatnim razem spuścił się we mnie, a po kliku dniach zamiast okresu dostałam plamienie, które trwało 3 dni. Okres miałam zawsze regularny i trwał do 6 dni. Innych objaw nie mam, ale boję się, że to może być ciąża. Czy to możliwe?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Jeżeli stosunek płciowy zakończył się wytryskiem nasienia w drogach rodnych kobiety i nie były stosowane żadne sposoby zabezpieczenia istnieje możliwość ciąży. Zmiana charakteru miesiączki może być związana z ciążą. Na wyjaśnienie pozwoli wizyta u ginekologa, wcześniej może Pani wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam