Jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży- prezerwatywy?

Witam.
Jestem młodą mamą, pół roku temu urodziłam zdrowego syna. Po porodzie moje miesiączki były regularne. Ostatnią miesiączkę miałam 25.09-29.09. Po miesiączce odbyłam trzy razy stosunek w prezerwatywie. Mój partner pomimo zabezpieczenia przerywał przed erekcją. Żadna z gumek nie pękła i kończył już poza mną. 25.10 powinnam dostać miesiączkę.

Czy jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?
Dodam, że przez ostatnie dwa tygodnie przyjmowałam w dużych dawkach k****, m**** ibuprofen oraz paracetamol. W tej chwili nie mam możliwości kupić ani zrobić testu więc jedyna nadzieja w oczekiwaniu na miesiączkę jest odpowiedź ginekologa.
Bardzo proszę o odpowiedź, jestem zrozpaczona.
Z góry dziękuję

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

jeżeli stosowaliście zabezpieczenie w trakcie współżycia to ryzyko ciąży w Twoim przypadku jest niewielkie. Warto jednak skonsultować się z lekarzem ginekologiem w celu doboru najlepszej formy antykoncepcji dla Ciebie- uwzględniając to czy nadal karmisz piersią czy nie.

Pozdrawiam serdecznie!