Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak miesiączki po odklejeniu plastra

Zmieniłam antykoncepcję z tabletek na plastry evra.W poniedziałek odkleilam plaster i mam mieć tygodniową przerwę podczas której ma się pojawić krwawienie..jest środa 3dzien i jak na razie miesiączka się nie pojawiła..co robić..uważam że dziś bądź wczoraj powinno wystąpić krawienie..miałam tak na tabletkach..wszystko regularnie się odbywało...i chce znowu przejść na tabletki..plastry są okropne nie dość że plastry są widoczne ,po 1dniu się brudzą i czuję się źle z tym to jeszcze są jakieś problemy odnośnie miesiączki...mam nadzieję że to nie ciąża.. ponieważ plastry według mojego ginekologa są lepsza forma zabezpieczenia..
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Czego należy unikać w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas. Właśnie wtedy kobieta powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.

Obojętnie, czy krwawienia się pojawi, czy nie, czy też będzie trwać, należy kolejny plaster przykleić zgodnie z planem. Zmiana może nastąpić bez przerwy, tj. odkleja Pani ostatni plaster z opakowania i rozpoczyna branie tabletek.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy