Brak miesiączki po odstawieniu krążka antykoncepcyjnego
Stosowałam krążki Nuva Ring przez 4 lata, po czym odstawiłam. Krwawienie z odstawienia miałam 02.01.2014 i od tamtej pory nie miałam miesiączki (mamy kwiecień). Od lutego mierzę codziennie PTC i cykl mam jednofazowy. Z bad. USG wynikło, że mam 2mm endometrium oraz policystyczne jajniki i z tego powodu nikłe szanse na dostanie okresu nawet po zastosowaniu luteiny. Co robić? Pomocy.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją
Szanowna Pani!
Myślę,że należałoby w Pani przypadku wykonać badania hormonalne cyklu, aby prawidłowo dobrać leczenie.
Z poważaniem
Katarzyna lewicka