Brak miesiączki po odstawieniu leków i przybraniu na wadze

Witam serdecznie, mam mały problem od 3ech miesięcy nie miesiączkuje, nie jestem w ciąży, wcześniej już mi się takie sytuacje zdarzały, że nie miesiączkowałam, tzn. stwierdzono, że mam nieregularne miesiączki. Podejrzewam, że brak okresu wiąże się z przytyciem, ale nie jestem tego pewna dokładnie, odstawiłam również leki na tarczyce, których wg endokrynologa nie powinnam brać, skoro wyniki tarczycy miałam w normie. Nie wiem z czym mój brak okresu może być związany.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąc się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.