Bóle głowy po odstawieniu Dostinex

Witam, przez 2 lata zażywałam regularnie Dostinex, w różnych dawkach: 1 tabletka/tydzień; 1 tabletka/2x w tygodniu; a ostatnie 3 miesiące 0,5 tabletki/2 x w tygodniu. Lekarz endokrynolog kazał odstawić mi leki - a już po tygodniu zaczęły pojawiać mi się bardzo silne bóle głowy, które budzą mnie w nocy i momentami uniemożliwiają nawet chodzenie. Czy może to być skorelowane? Kiedyś również zdarzyło mi się odstawić lek na ok. 3-4 tygodnie i obserwowałam identyczne bóle głowy.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza endokrynologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.