Czy mogę z dnia na dzień odstawić Anafranil?

Chciałabym odstawić lek Anafranil 75 mg. Przyjmuje Risperon 2 mg rano 0,5 , Anafranil 0,5 i wieczór Klozapol 25 mg 1 tabletka , Anafranil 0,5 tabletki wieczór i Risperon 2 mg 1,5 tabletki wieczór. Czy mogę z dnia na dzień odstawić Anafranil?

Aleksander Ropielewski

Właściwsze byłoby odstawianie stopniowe leku. Decydujące znaczenie mają jednak zalecenia lekarza prowadzącego.