Czy mogę z dnia na dzień odstawić Bisocard?

Witam, od miesiąca zażywam Bisocard 2,5 mg raz dziennie w związku z przyspieszonym tętnem, ostatnio lekarz zmienił mi lek na isoptin 120 mg raz dziennie. Czy mogę z dnia na dzień odstawić bisocard i zastąpić go isoptinem czy powinnam najpierw stopniowo odstawić bisocard?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.