Jak stosować leki Anarani SR?

Witam. Mój lekarz psychiatra przepisał mi lek Anafranil SR w dawce trzy tabletki 75 mg co daje razem 225 mg. Niestety nie powiedział mi o jakich porach mam go brać i czy łykać wszystkie trzy tabletki na raz,jak powinienem go brać ?. Wizytę u psychiatry mam dopiero za miesiąc.

Witam,

przy dawce 225 mg Anafranil najlepiej dawkować po 2 tabl wieczorem (150 mg) oraz 1 tabl 75 mg rano. Poszczególni pacjenci wymagają czasem odmiennego dawkowania tego leku- w zależności np. od tolerancji i efektu terapeutycznego

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl

Witam!
Stopniowe dojście do 3 tabletek na dobę. Najlepiej rano 2 tabl. południe 0, wieczorem 1 tabl. Pomiędzy dawką poranną i wieczorną zachować 10-12 godzin przerwy.
Powodzenia
W. Łuczkowski.