Jak stosować leki przy uzależnieniu od Clonozepanu?

Dzień dobry.Mam pytanie :jestem uzależniony od clonozepanu 2mg dziennie.do tego biorę rano rexetin 20mg i convulex300mg,rano i 300mg wieczorem.Z clonozepanem chcę skończyć i co tydzień mam redukować dawkę clonozepanu o 0,25mg.Mam depresję i nerwicę lękową.Czy mogę brać ten clonozepan rano razek z rexetinem.Nie pamiętam jak lekarz kazał.Jest teraz na dwu tygodniowym urlopie i nie wiem jak mam brać.Nie mam problemów ze snem więc wolał bym tak z 2-3 h po rexetinie.Moze tak być?dziękuję.

Witam dawkowanie leków może jedynie kontrolować lekarz. Na to pytanie nie mogę Panu odpowiedzieć. Pozdrawiam

Dzień dobry,

nie wiem dokładnie jakie dawkowanie zlecił Pana lekarz prowadzący leczenie- jednak Clonazepam można brać razem z rexetinem. Ogólnie doradzałbym podzielenie clonazepamu na 2 dawki (rano i wieczorem)- przy czym rano stosować mniejszą część dawki dobowej rano a większą wieczorem i stopniowo zmniejszać całkowitą dawkę wg zaleceń.
Mam nadzieje, że udało mi się Panu jakoś pomóc

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl