Czy można jednoczasowo stosować Rexetin i Spamilan?

Mam pytanie zazywam rexetin 20mg lekarz przepiasal mi dodatkowo do tego leku spamilan 5mg czy to jest polaczenie dobre oraz czy apamilan jest skutwcznym lekiwm

Witam,

Rexetin (paroksetyna) jest lekiem z grupy selektrywnych inhibitorów wychwytu serotoniny (SSRI), zwiększa aktywność układu serotoninergicznego, buspiron hamuje zaś aktywność układu serotoninowego zwiększając przekaźnictwo noradrenergiczne. Połączenie tych leków nie uważam za optymalne, choć jest możliwe stosowanie obu substancji. Paroksetynę uważam za dużo skuteczniejszy lek od spamilanu, choć nie zawsze jest dobrze tolerowany.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl