Bóle ud po trepanobiopsji

Mam CML i miesiąc temu miałam trepanobiopsję.Od 2 tygodni biorę imatynib.Od tygodnia mam bóle ud podobne do "zakwasów", mimo niedużej aktywności fizycznej.A od kilku dni budzę się w nocy także z bólem biodra promieniującym do kolana i nie mogę znaleźć pozycji.Ból jest też w miejscu po trepanobiopsji. Czy moje dolegliwości to efekt uboczny imatynibu?Czy wynik zbyt małej aktywności lub większej podatności na zmiany pogody?A może "przeskoczyło" mi coś w kręgosłupie? Bardzo proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniezcnie udac sie do lekarza prowadzacego leczenie, lub lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.