Brak miesiączki po porodzie u 26-latki

witam, urodziłam w kwietniu ylko 2 tygodnie karmiłam piersią, pózniej butelką, w szpitalu także dokarmiali mi caly czas butelką ponieważ miałam mało pokarmu do tej pory nie dostałam okresu. Pod koniec maja byłam u ginekologa powiedział mi, że w tych dniach dostane napewno okres, jednak cały czas nie mam.

Lek. Tomasz Budlewski

To sprawa indywidualna, proszę się nie niepokoic, aczkolwiek sugeruje wizyte u ginekologa ponownie.