Brak miesiączki po urodzeniu dziecka

Witam 4 pazdziernika urodziłam dziecko siłami natury przez całą ciąże brałam hormony,do tej pory nie mam miesiączki to już prawie 4 miesiąc .Karmię trochę dziecko z piersi .Nie jestem w ciąży pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najprawdopodobniej nie ma powodu do niepokoju. Czas powrotu okresu jest osobniczo zmienny. U niektórych kobiet krwawienie nie pojawia się przez cały okres karmienia piersią. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.