Negatywne testy ciążowe i brak okresu pól roku po urodzeniu dziecka

Na początku grudnia urodziłam syna. Karmiłam go piersią tylko przez m-c. Pierwszy okres dostałam w styczniu, kolejne: w lutym, marcu i kwietniu pojawiały się regularnie co 32 dni. W maju okres się nie pojawił. W międzyczasie kochaliśmy się z mężem zawsze z prezerwatywą. Powinnam dostać miesiączkę 29 maja, ale do dzisiaj jej nie mam, zrobiłam już 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły negatywnie. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku nie można z całą pewnością wykluczyć ciąży dlatego konieczna będzie wizyta u ginekologa jeśli stan ten będzie się nadal utrzymywał. Pozdrawiam