Stosunek przerywany a wiarygodność testów ciążowych

1 grudnia się kochałam stosunek przerywany na drugi dzień dostałam okres normalny w styczniu 10 stycznia dostałam okres normalny w lutym już sie okres nie pojawił mamy marzec brak okresu . robiłam kilka testów w marcu negatywne czy mogę sie mylić stosunek był 1 grudnia a mamy marzec czyli aż kilka testów mogło sie mylić?

Witam. W tej sytuacji ryzyko ciąży jest mało prawdopodobne. Sugeruje wizytę y ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.