Brak miesiączki po usunięciu wyrostka robaczkowego metodą laparaskopową

Witam. Po usunięciu wyrostka robaczkowego metoda laparaskopową nie dostałam okresu przez 5 miesięcy. Biorę od 3 miesięcy bromergon w celu obniżenia prolaktyny i powrotu miesiączki. W pierwszym miesiącu brania bromergonu stosowałam rownież cyclo progynova. Dostałam po 25 dniach plamienia które trwały 2- 3 dni od tego czasu nie pojawił się okres/dodam, że nie jestem w ciąży/. W jakim czasie powinien zacząć działać bromergon? czy mam powody do jakichkolwiek obaw? a głównie tych z zajściem w ciąże.

Należy skontrolować poziom PRL, jeżeli potrzeba - kontynuować leczenie hiperprolaktynemii - wskazana kontrola u ginekologa.
Lek powinien sukcesywnie obniżać poziom PRL