Brak miesiączki, starania o dziecko a plamienia

Witam Mam pewien problem. Współżyję z moim partnerem bez zabezpieczenia-staramy się o potomka. Nie dostałam okresu na czas.Po kilku dniach od terminu rozpoczęcia się miesiączki dostałam zaledwie plamień który wydzielał się ze sporymi ilościami przeźroczysto-białawego śluzu. Czuję delikatne pobolewanie piersi. Robiłam test ciążowy w dniu spodziewanej miesiaczki-wyszedł negatywny.Plamienia lekkie nadal są ale okresu zwyczajnego nadal nie ma.Do tej pory okres miałam regularny.Jaka przyczyna?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić. Sugeruję kontakt z ginekologiem.