Brak miesiączki, twarda pierś i codzienny ból brzucha

witam mam takie pytanie ostatnia miesiaczke mialam 28sierpnia gdy opuznila sie juz tydzien zglosilam sie do lekarza bo oprucz tego ze mialam brak miesiaczki moja lewa piers zrobila sie bardzo twarda obolala jak przy nawale pokarmu bolala mnie wiec na wizycie wszystko opowiedzialam swojemu ginekologowi.... przepisal mi mastodynon 30kropli rano i wieczorem i luteine 50 podjezykowo 3razy dziennie mamy pulowe pazdziernika a mojej miesiaczki nie ma pomurzcie prosze:-(. tu jeszcze wspomne ze odczuwam codzien bul brzucha w okolicach pepka bul jest silny ale szybko ustepuje tak jest codzien po przebudzeniu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli krwawienie miesiączkowe nie pojawiło się pomimo stosowanego leczenia, sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą ginekologiem. Ze względu na Pani dolegliwości warto wykonać USG dopochwowe.