Brak objawów ciąży w 6. tygodniu
Witam, jestem w 6 tygodniu ciazy na poczatku mialam prawie wszystkie objawy ciazowe, od tygodnia nic mnie nie boli nawet brzuch I piersi zrobily sie miekkie I nie wrazliwe boje zie ze cos sie moze dziac zlego..jestem za granicz I nie mam mozliwosci tak wczesnie zrobic usg, . prosze o podpowiedz

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Brak objawów nie oznacza patologi! Proszę się nie stresować tylko cieszyć z faktu bycia w ciąży. Nieuzasadniony stres jest nie wskazany w całej ciąży, a zwłaszcza w pierwszym trymestrze. Na spokojnie zrobi Pani USG po powrocie do kraju.