Brak ochoty na seks, brak porannych wzwodów i problemy z erekcją

Witam czy brak ochoty na seks, brak porannych wzwodów oraz problem ze wzwodem niesie ze sobą jakieś większe konsekwencje? Nie jestem w depresji, nie mam problemów w związku, odżywiam się jak każdy człowiek, nie mam choroby serca ani cukrzycy. Ostatnio miałem zapalenie dróg moczowych, brałem antybiotyk i jest wszystko ok, oprócz czerwonej plamki wokół ujścia zew cewki moczowej. Jednak problem ze wzwodem występował trochę wcześniej. Mam dopiero 24lata więc uważam to za dziwnę. Proszę o pomoc
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam,

Proponuję skonsultować sprawę z lekarzem seksuologiem lub choćby urologiem celem wykluczenia zmian fizjologicznych. Zlecą oni podstawowe badania i skierują na dalszą diagnostykę lub terapię w przypadku, gdy pochodzenie problemu okaże się psychogenne (a zwykle tak bywa).

Pozdrawiam

Psycholog w trakcie certyfikacji z psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy