Brak wzwodu i ochoty na seks po wypadku samochodowym

miałem wypadek samochodem i teraz nie mam wzwodu ani ochoty na seks co robić w wypadku doznałem urazu głowy nigdy wcześniej nie miałem problemu żadnego był jak na zawołanie a teraz nic nawet ochoty na seks mam 39 lat nie chce zawieść żony na razie nie naciska na seks ale coś jest ze mną nie tak co mam zrobić

Dzień dobry!

Proszę wybrać się do lekarza seksuologa wraz z aktualną dokumentacją i wynikami badań, które miał Pan przeprowadzane po wypadku samochodowym.

Pozdrawiam!

Przyczyny zaburzeń erekcji mogą mieć charakter zarówno organiczny (np. uszkodzenia neurologiczne), jak i psychogenny - np. trudności seksualne jako element stresu pourazowego po doznanym wypadku. W tej drugiej sytuacji lekarz, obok wsparcia farmakologicznego, może zalecić podjęcie psychoterapii - kontaktu z psychologiem.