Brak okresu a guz po lewej stronie pochwy

Zawsze miałam obfite miesiączki i ostatnio regularne. Tym razem bolały mnie piersi tak jak przed okresem i nie dostałam go. Ostatnio trochę biegałam, intensywnie ćwiczyłam brzuszki. Mimo to okresu nie mam nadal. Wkładając palec do pochwy odczułam coś jakby guz po lewej stronie, taką kulkę, którą mogę dotykać dookoła. Dzisiaj czuję, że to wszystko jest jeszcze ciaśniejsze i trudno mi włożyć nawet palec. Co się ze mną dzieje?

Piotr Pilarski

Powinna być Pani zbadana przez ginekologa. Sugeruję wizytę w najbliższym czasie.

Pozdrawiam.