Brak okresu a przeniesienie preejakulatu

Witam, 03.02. a więc 6 dni temu uprawiałam petting ze swoim chłopakiem. Przez chwilę on dotykal penisa i możliwe, że był tam preejakulat. Po paru minutach, może trzech ściągnął swoje spodnie i wsunąl rękę pod moją bieliznę. Dosłownie 30 sek. robił mi palcowke. Dodam, że ostatnia misiaczke miałam 15.12 a później 10.01. 5 dni wcześniej co mogło być spowodowane stresem przed studniowka. Stąd moje pytanie czy mogłam zajść w ciążę? Strasznie się boje. Jest już prawie 10. a ja nie mam okresu. PILNE

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ryzyko jest bardzo niskie jednakże wskazane jest żeby wykonała Pani za około 1-2 tygodni test ciążowy. Pozdrawiam