Brak okresu, ból podbrzusza i biały śluz z pochwy po stosunku

Co mi jest? Nie mam okresu, boli mnie brzuch, a raczej podbrzusze, i mam biały obchwity śluz. Nie dawno skończyłam 15 lat. 6 września to zrobiliśmy(zaraz po okresie).Zabezpieczaliśmy się i prezerwatywa nie pękła. Potem uprawialiśmy sex oralny w trckacie którego się całowaliśmy a potem znów(Czy wtedy mogły się plemiki przedostać? Miałam wtedy dni płodne) Czy to ciąża czy może coś dzieje się z moim organizmem ponieważ byłam za młoda i mój organizm sie db nie rozwinął jeszcze? Szybko dojrzewam ...
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Ciebie przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek istnieje. Skoro zatem nie masz miesiączki, zdecydowanie powinnaś wykonać test ciążowy. A propos objawów to mogą mieć one wiele przyczyn, w tym może być to objaw fizjologiczny, skutek infekcji, itd. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji powinnaś skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.