Brak okresu i biała wydzielina z pochwy a zastosowanie luteiny

WITAM W PAZDZIERNIKU NIE MIAŁAM OKRESU A TERAZ MAM BIAŁY ŚLUZ I BOLI POD BRZUSZE JAK NA OKRES I CHCEM WZIĄŚ LUTEINE CZY PRZYSPIESZY OKRES BO WE WTOREK MAM ZABIEG CHCIRURGICZNY ZĘBA TO NIE CHCEM ISC BEZ MIESIĄCZKI WOLE ŻEBY ODBYŁA SIE I UMUWIC TERMIN INNY .TEST ROBIŁAM NIE JESTEM W CIĄŻY CZEKAM NA ODPOWIEDZ

Witam. Jeżeli chce Pani przesunąć termin okresu proszę skonsultować się z ginekologiem który przepisze odpowiedni preparat.