Brak okresu po stosunku analnym i biała wydzielina z pochwy

Współżyłam z chłopakiem 4 czerwca miałam dn płodne był to seks analny, on nie doszedł, powinnam mieć okres 13 czerwca nie dostałam go do tej pory. 15 czerwca robiłam test i nie jestem w ciąży ale leci mi biały śluz pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana charaktery wydzieliny może być spowodowana infekcją. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa.