Stosunek analny i petting - czy ciąża jest możliwa?

Witam,
mam pytanie do ginekologa, a mianowicie chodzi o to, że ok. 3 dni temu z chłopakiem uprawialiśmy seks analny, gdyż na inny, jakby to powiedzieć „mu nie pozwoliłam”, był także petting.
Ostatni okres miałam ok. 13 grudnia, natomiast wcześniej było plamienie trwające kilka dni w tygodniu. Za 4-5 dni zrobię test ciążowy, tylko czy ciąża może być bardzo możliwa w tym przypadku? Przez petting (nie będę ukrywać, że był to „mój pierwszy raz”)? Jeśli tak, to w tej sytuacji widzę tylko jedno rozwiązanie.
Obecnie mam żołądek przy gardle. A dzisiaj zaobserwowałam biały śluz, o średnio przyjemnej woni, czy to może być śluz przed okresem?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź, za która z góry dziękuję.

Witam serdecznie,
niestety nie ma gwarancji, że podczas seksu analnego nie doszło do przeniesienia spermy w okolice przedsionka pochwy. W takiej sytuacji możliwe jest zajście w ciążę. Po około 2 tygodniach proponuję wykonanie testu ciążowego.
Odrębne zagadnienia stanowi patologiczna wydzielina o nieprzyjemnym zapachu. Jest to najprawdopodobniej objaw stanu zapalnego dróg rodnych. W tej sytuacji wskazana jest wizyta u ginekologa celem badania, a co za tym idzie postawienia diagnozy i włączenia odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam