Brak okresu i wydzielina z białymi grudkami a prawdopodobieństwo ciąży

Okres mialam 20 Listopada wiec powinnam go dostac 20 grudnia. jest juz 3 stycznia i nadal nie ma okresu jest śluz bardzo gesty z małymi białymi złogami!! co mam robic? czy to ciąza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się grudkowatej wydzieliny może być spowodowane infekcją grzybiczą. W opisanej sytuacji nie można również wykluczyć ciąży. Powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.