Brak okresu i plamienia oraz bóle piersi

Witam, współżyję z mężem bez zabezpieczeń. Ok. 11-12 powinnam palnowo dostać okresu , zamiast tego mam niewielkie plamienia i bolą mnie od 2 dni jajniki z umiarkowanym nasileniem. Co może być przyczyną? czy to może być ciąża? Proszę o odpowiedź

Witam. Takie plamienia może być wynikiem krwawienia implantacyjnego. Proszę wykonać test ciążowy.