Brak okresu i swędzenie okolic intymnych

Od 5 dni spóźnia mi się okres.. 6 grudnia zrobiłam chłopakowi dobrze ręką ale nic nie wyleciało ze środka, bo on zawsze zaciska członek zanim wyleci.. I po ok. 1,5h umył go i drugi raz to robiliśmy ale włożył do środka. Przed wytryskiem wyjął go i zacisnął jak poprzednio. Dodam, że od jakiegoś tygodnia swędzi mnie w okolicy pochwy, kiedyś już tak miałam ale przeszło. W tym miesiącu nie brałam tabletek od gin, które mają łagodzić ból miesiączkowy (mefacit, exacyl, provera). Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku współżycia bez zabezpieczenia istnieje zwiększone ryzyko ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy. Swędzenie okolic intymnych może być spowodowane infekcją Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.