Brak okresu i wydzielina koloru ciemnej krwi

Dzień dobry Mam pewne zawachania . Mój problem dotyczy braku okresu w planowanym terminie oraz braku standardowych symptomów przy nadchodzącym okresie . W dniu kiedy powinien wystąpić pojawiła się wydzielilna koloru ciemnej krwi , to wystąpiło raz . Jestem rozdrazniona a czasem nie , mam podwyższona temperatura samopoczucie jak przy chorobie. Robiłam dwa testy ciążowe jeden w dniu spodziewanej miesiaczki wieczorem (płytowy)drugi 2 dni później z samego rana (strumieniowy) . Oba wykazały wynik negatywny. Nie mam pojęcia co o tym myśleć. Czy poczekać czy udać się do lekarza . Proszę o poradę
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Beata Wańczyk-Dręczewska
Lek. Beata Wańczyk-Dręczewska Dermatolog
60 poziom zaufania

Dzień dobry, takie podwyższenie poziomu tego markera może towarzyszyć innym schorzeniom, takim jak np. stan zapalny w jamie brzusznej.

Lek. Beata Wańczyk-Dręczewska
Lek. Beata Wańczyk-Dręczewska Dermatolog
60 poziom zaufania

Dzień dobry, jednorazowa sytuacja w ciągu roku nie jest powodem do niepokoju. Można powtórzyć test ciążowy za tydzień lub wykonać badanie krwi hormonu bHCG.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty