Brak okresu od 3 miesięcy a zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego z kamieniami

panie doktorze chciałabym spytać czy powinnam zgłosić sie na zabieg usunięcia woreczka z kamieniami nie mając 3 miesiące okresu(wykluczam ciąże i inne schorzenia)?? ginekolog powiedział że powinnam zabieg przełożyć.proszę o pomoc i szybką odp.

Cholecystektomia ze wskazań pilnych (zapalenie, żółtaczka mechaniczna, ropniak pęcherzyka) wykonywana jest nawet w ciąży.