Brak okresu od 38 dni

Witam, od 38 dni nie mam okresu, Nigdy tak mi się nie spóźniał, robiła 2 razy test z moczu ciążowy oba wyniki ujemne, Beta HCG wynik 0. Czy jest możliwe abym byłą w ciąży, albo czy mogło dojść do ewentualnego poronienia?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli nie wystąpiło krwawienie trudno wypowiadać o poronieniu. Najlepiej skonsultować się z lekarzem ginekologiem.