Brak okresu od 5. miesięcy u 45-latki

Dzien dobryMam 45 lat ostatnia miesiaczke mialam w maju.Bylam u lekarza w ciazy nie jestem,z badan wynika ze nie przekwitam jeszcze.Bylam na diecie dukana wczesniej,lekarz powiedzial ze musimy poczekac i zobaczyc co sie bedzie dzialo.Mam czasami minimalne bole podbrzusza,jestem podenerwowana ale miesiaczki nie ma.Zadnych lekow nie dostalam.Moze ma Pan/Pani jakies sugestie,wiecej informacji?Dziekuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Brak miesiączki jak najbardziej może być konsekwencją stosowania diety Dukana. Póki co proszę postarać się zatem zdrowo odżywiać oraz postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.