Zaburzenia miesiączkowania u 45-latki

Witam mam na imie Urszula mam 45 lat i wielki problem strach ze cos sie zlego dzieje . Zaczelo sie pol roku temu nie dostalam miesiaczki nie mialam jej przez prawie 4 miesiac pozniej dostalam miesiaczke myslalam ze jest wszystko ok , ale krwawienie mam juz z trzy tygodnie co moze byc przyczyna ? Z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i określić odpowiednie dalsze postępowanie.