Brak okresu od dwóch miesięcy i ból podbrzusza u 20-latki

Mam 20 lat, okres spóźnia mi się już 2 miesiąc, rozważałam możliwość ciąży ale test to wykluczył, boli mnie podbrzusze, okres miałam zawsze nieregularny ale nie w aż takim stopniu. Boję się wizyty u lekarza i ją odwlekam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Domowy test ciążowy nie jest czuły w 100% i może dać wynik fałszywie ujemny. Poza tym potencjalnych przyczyn opóźnienia się okresu jest bardzo dużo i wizyta w poradni ginekologicznej wydaje się konieczna dlatego proszę jej nie odwlekać.