Wrażliwość na zapachy, ból podbrzusza i osłabienie a negatywny test ciążowy

Witam serdecznie mam ostatnio dziwne objawy od ponad tygodnia tzn cokolwiek bym nie zjadla czy jakis zapach bardziej intensywny to jest mi nie dobrzei mnie mndli bardzo do tego boli mnie czasami podbrzusze i jestem oslabiona , do tego bole glowy zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywny :(prosze o rade:)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy nie są bardzo specyficzne dla konkretnego rozpoznania. Nie można wykluczyć ciąży ponieważ domowy test ciążowy może dać wynik fałszywie ujemny. Proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej celem dokładniejszej diagnostyki.