Wszystkie objawy ciąży a negatywny wynik testu ciążowego

Dzien dobry mam pytanie mam wszystkie objawy ciazy :nudności, nieraz wymioty,ból głowy, zawroty głowy, bolące i powiekszone piersi ,również wyszły takie niebieskie żyłki na piersiach i rozstępy, gorączkę od dłuższego czasu ,senność , zgaga i bóle jajnika raz lewego a nie raz prawego także ból podbrzusza , również duża ilości śluzu , szybciej się mecze czy mimo negatywnego testu mogę być w ciąży a miesiączkę miałam regularnie powinnam mieć 9.05 a dostałam plamienie 3.05 czy to może być ciąża ?.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Teoretycznie istnieje możliwość fałszywie ujemnego wyniku domowego testu ciążowego. Proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej celem badania. To rozwieje Pani wątpliwości.