Nieregularny okres i negatywne testy ciążowe a objawy ciążowe

Cierpię na nieregularne okres, brałam tabsy później duphaston od listopada już nic nie biorę bo dostałam skierowanie do szpitala, więc ostatni okres miałam 19.11.13 od jakiś 2-3 tyg bolą mnie piersi brzuch na dole, 26 lutego kochałam się z chłopakiem a 12 marca dostałam 2 dni plamienia . Robiłam 2 testy po tym plamieniu i negatywne. Mimo to czasami zaboli mnie brzuch piersi, na piersiach mam żyłki, rozstępy, czasami mam uczucie takich motylków w brzuchu i śpiąca jestem i mam nocne mdłości

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Wobec podejrzewania ciąży i negatywnych wyników testów z moczu wskazane jest wykonanie bardziej czułego i rozstrzygającego badania - oceny poziomu hormonu beta-hCG we krwi.