Brak okresu od dwóch miesięcy i wydzielina z pochwy a negatywne wyniki testów ciążowych

Witam. Od 2 miesiecy nie mam okresu. Testy ciazowe wyszły negatywnie. Zamiast tego mam bardzo duzo luznego sluzu dajacego uczucie mokrosci. Od ok. 1,5 miesiaca pije herbate z pokrzywy, nie wiem czy to moze miec jakis wplyw. A jeśli nie to co moze byc przyczyna?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Potencjalnych przyczyn braku miesiączki, oprócz ciąży, może być wiele, w tym: zaburzenia hormonalne, zaburzenia funkcji tarczycy, infekcje, dieta, anemia, stres i wiele innych. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka - proszę zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem.