Brak okresu od 3. tygodni a negatywne wyniki testów ciążowych
3tyg opoznia misie okres robiłam 2 testy wyszly neg a także badanie usg drog rodnych co mi jest?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli wyniki testów ciążowych są negatywne to ryzyko ciąży nie jest wysokie. Proszę jednak pamiętać, że ciąża nie jest jedyną przyczyną braku miesiączki. Wśród innych przyczyn znajdują się: anemia, zaburzenia funkcji tarczycy, zaburzenia hormonalne i wiele innych. Sugeruję konsultację ginekologiczną.